Paaudžu traumu pārmantojamība

“Aiz katras uzvedības slēpjas vajadzība.”

Pelēcība, pamestība, degradēta vide, izsalkuši bērni un sociāli nelabvēlīgas un izjukušas ģimenes – tāda vēl nesenā pagātnē bija Karosta, vieta, kur parastais liepājnieks savu kāju baidījās spert. Kas pa šiem gadiem ir mainījies? Ja Karosta pēdējos gados kļuvusi par iekārojamu vidi tūrismam, dzīvošanai un investīcijām, vai tās attīstība ko mainījusi arī karostnieku dzīvēs? Vai sociālo vidi un attiecības ģimenē ir iespējams saremontēt vai atjaunot tikpat viegli kā ēkas?

Liepājas un Karostas labie piemēri, klupšanas akmeņi un ēnas, ko joprojām met sagrauztās dzīves.

Sarunu vada Dace Rence – bērnu un ģimeņu atbalsta biedrības “Miera osta” vadītāja, ģimeņu atbalsta centra “Tilts” valdes locekle, sociālā darbiniece un trenere

Piedalās: Ginta Godiņa – Atbalsta centra “Tilts” sociālā darbiniece un trenere, Zanda Bomfina-Oliveira da Silva – Montessori nodarbību vadītāja ģimeņu atbalsta centrā “Miera osta”, Santa Lauva – sociālā pedagoģe un darbiniece, lektore pieaugušo izglītības jomā, Madara Lapsa – centra MARTA Liepājas filiāles vadītāja un Liepājas valstpilsētas domes deputāte, Salvis Roga – Liepājas valstpilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks.

Video ievietots saskaņojot ar sarunu festivāla LAMPA organizatoriem.

Aktualitātes

Arī tu vari palīdzēt bāreņiem!