ATBALSTA GRUPAS

Ir vajadzīgs ciems, lai uzaudzinātu bērnu” vēstī āfrikāņu sakāmvārds. Īpaši šī patiesība attiecas uz adoptētiem bērniem. Pārsvarā pašvaldības nodrošina lielāku vai mazāku atbalstu savām audžuģimenēm, bet adoptētāju atbalsts ir daudz neregulārāks un brīžiem arī nepietiekams (vai adoptētāji par to nezin).

Atbalsta grupas ir vieta, kur adoptētāji var uzdot savus jautājumus, pārrunāt aktualitātes, mācīties viens no otra un pieaicinātajiem speciālistiem, kā arī saņemt emocionālu un garīgu atbalstu un iedrošinājumu.

Atbalsta grupas tiekas reizi mēnesī darba dienas vakarā uz divām stundām. Saturu veido paši grupas dalībnieki – izejot no aktuālitātēm un tā brīža vajadzībām. Iespējamie pārrunājamie temati:
·        traumu ietekmi uz bērnu attīstību;
·        bērnu uzvedības izprašanu;
·        gudra disciplinēšana un robežas;
·        piesaistes nozīmīgums;
·        un citi aktuāliem jautājumi.

Grupā var piedalīties gan esoši, gan topošie adoptētāji. Ja aizbildņi un audžuģimenes redz šo grupu kā noderīgu arī sev, tad piedalīšanās netiks liegta nevienam.

Dalība grupā ir bez maksas.

Rīgas grupa tiekas Ģertrūdes ielā 8, Vecās Sv. Ģertrūdes luterāņu draudzes telpās. Parasti tiekamies reizi mēnesī otrdienās 18:30 – 20:30.

Ogres grupa pulcējas Vidus prospektā 15, Ogres Trīsvienības baznīcas telpās. Tiekamies trešdienās (reizi mēnesī) 18:30 – 20:30.

Jelgavas grupa tiekas Mātera ielā 54, Jelgavas baptistu draudzes telpās. Sākam 19:00 – 21:00 un tiekamies arī reizi mēnesī ceturtdienās.

Ja jums ir interese par dalību vai zināt kādu, kam tas varētu būt noderīgi, tad droši rakstiet mums vai zvaniet 29130210.

 

["error","(#4) Application request limit reached"] WordPress › kļūda