ATBALSTA GRUPAS

Ir vajadzīgs ciems, lai uzaudzinātu bērnu” vēstī āfrikāņu sakāmvārds. Īpaši šī patiesība attiecas uz bērniem, kuri ienākuši mūsu ģimenēs no citām ģimenēm. 

Atbalsta grupas ir vieta, kur adoptētāji un audžuģimenes var uzdot savus jautājumus, pārrunāt aktualitātes, mācīties viens no otra un pieaicinātajiem speciālistiem, kā arī saņemt emocionālu un garīgu atbalstu un iedrošinājumu.

Atbalsta grupas tiekas reizi mēnesī darba dienas vakarā uz divām stundām. Saturu veido paši grupas dalībnieki – izejot no aktuālitātēm un tā brīža vajadzībām. Iespējamie pārrunājamie temati:
·        traumu ietekmi uz bērnu attīstību;
·        bērnu uzvedības izprašanu;
·        gudra disciplinēšana un robežas;
·        piesaistes nozīmīgums;
·        un citi aktuāliem jautājumi.

Grupā var piedalīties gan esoši, gan topošie adoptētāji un audžuģimenes. Ja aizbildņi un viesģimenes redz šo grupu kā noderīgu arī sev, tad piedalīšanās netiks liegta nevienam.

Dalība atbalstu grupā ir bez maksas.

Rīgas grupa tiekas Mārupes ielā 16, Atbalsta centra TILTS telpās. Parasti tiekamies reizi mēnesī ceturtdienās 18:30 – 20:30.

Ogres grupa pulcējas Grīvas prospektā 4a, Ģimeņu atbalsta centrā “Tabitas sirds”. Tiekamies otrdienās (reizi mēnesī) 18:00 – 20:00.

Jelgavas grupa tiekas Mātera ielā 54, Jelgavas baptistu draudzes telpās. Sākam 19:00 – 21:00 un tiekamies arī reizi mēnesī ceturtdienās.

Siguldas grupa sāk savu darbību no 2019.gada 12.janvāra un pirmā tikšanās būs Raunas ielā 8, Siguldā 14:00.

Ja jums ir interese par dalību vai zināt kādu, kam tas varētu būt noderīgi, tad droši rakstiet mums vai zvaniet 29130210.