“Patiesība par tavu pagātni” un filma “Māsas”

Beidzot divu gadu darbs ir vainagojies ar grāmatas “Patiesība par tavu pagātni” izdošanu! Grāmata ir kā palīgs vecākiem, kuri uzņēmuši savās ģimenēs bērnus ar skumju un, dažkārt, traģisku pagātni.

Aicinājums ir neatstāt bērnu vienus ar savu pagātni, savām sāpēm un bailēm, jo bērns nekad neaizmirsīs savu pagātni. Mums ir jāiet kopā ar bērniem viņu pagātnes “pagrabos” un jāpalīdz noticēt, ka notikušais nebija viņu vaina, jāpalīdz bērniem pieņemt savu pagātni un veselīgi ar to sadzīvot. Grāmata būs ļoti noderīgs rīks vecākiem šajā izaicinošajā uzdevumā. 

Grāmatas oficiālais prezentācijas pasākums plānots 28.oktobrī kopā ar Lindas Oltes jaunās filmas “Māsas” īpašo seansu jomas speciālistiem. Jaunā latviešu filma “Māsas” stāsta par divu bērnunamā dzīvojošu māsu likteni, attiecībām ar māti un adopciju. Linda, pirms filmas veidošanas, apmeklēja mūsu apmācības un ļoti iedziļinājās tēmā, kas labi atspoguļojas filmā. Filmas stāsts dod ļoti korektu priekšstatu par reālo situāciju ar ko nākas saskarties bērnunama bērniem.

Filma un grāmata ļoti labi viena otru papildina un mēs esam priecīgi par lielisko sadarbību un kopdarbu ar filmas režisori Lindu Olti. Filmas pirmizrāde gaidāma jau 21.oktobrī un tā būs skatāma Latvijas kinoteātros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *