Apmācības adoptētājiem un audžuģimenēm

Atbalsta centrs TILTS ir aktīvi uzsācis savu darbību un KETBA apmācība ir oficiāli apstiprināta par audžuģimeņu un adoptētāju apmācību, lai iegūtu audžuģimenes statusu. No 2019. gada 1. janvāra arī potenciālajiem adoptētājiem jāiziet apmācības, kas, mūsuprāt, ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai varētu adoptēt bērnu, kurš ir piedzīvojis emocionālu traumu.

Pirmās jauno audžuģimeņu un adoptētāju apmācības Atbalsta centrā TILTS sākās jau 12.janvārī. Varbūt arī tu esi gatavs kļūt par audžuģimeni vai adoptētāju? Apmācības ir labākais veids kā to noskaidrot, jo tās dod pamatu informētam un izvērtam lēmumam. Nākamās Atbalsta centra TILTS apmācības sāksies 12.oktobrī (4 sestdienas) un 10.septembrī (10 otrdienas vakari). Piesakieties rakstot vai zvanot 29130210!

Nav jābūt padzīvojušam pārim, kuru bērni ir jau izauguši, lai kļūtu par audžuģimeni vai adoptētāju. Par tādiem var būt arī jauni cilvēki un adoptētājs vai audžuvecāks var būt arī bez otrās pusītes. 

Ikvienam ir vajadzīgs atbalsts – vai tu dzīvo viens vai esi precējies un ikvienu Dievs var aicināt šai brīnišķīgajā misijā! Mēs, kā Atbalsta centrs TILTS, esam aicināti būt blakus un atbalstīt tos, kuri uzņemas rūpi par bērnu, kurš palicis bez vecāku gādības.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *