Apmācības audžuģimenēm un adoptētājiem

Atbalsta centrs TILTS ir atklāts un aktīvi uzsācis savu darbību un KETBA apmācība ir oficiāli apstiprināta par audžuģimeņu apmācību, lai iegūtu audžuģimenes statusu. Pašlaik norit pēdējie darbi, lai tā tiktu apstiprināta arī kā adoptētāju sākotnējā apmācība, jo no 2019. gada 1. janvāra arī potenciālajiem adoptētājiem būs jāiziet apmācības, kas, mūsuprāt, ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai varētu adoptēt bērnu, kurš ir piedzīvojis emocionālu traumu.

Pirmās jauno audžuģimeņu (un adoptētāju) apmācības sāksies jau 12.janvārī Atbalsta centrs TILTS telpās. Plānojam nodrošināt arī bērnu pieskatīšanu apmācību laikā. Varbūt arī tu esi gatavs kļūt par audžuģimeni vai adoptētāju? 🙂 Apmācības, manuprāt, ir labākais veids kā to noskaidrot, jo tās dod pamatu informētam un izvērtam lēmumam. 

Esam uzsākuši arī Facbook kampaņu, gan lai aicinātu potenciālās audžuģimenes un adoptētājus uz apmācībām, gan lai lauztu stereotipus par to, kurš var un kurš nevar būt audžuvecāks. Nav jābūt padzīvojušam pārim, kuru bērni ir jau izauguši, lai kļūtu par audžuģimeni. Audžuģimene var būt arī jauni cilvēki un audžuvecāks var būt arī bez otrās pusītes. Ikvienam ir vajadzīgs atbalsts – vai tu dzīvo viens vai esi precējies un ikvienu Dievs var aicināt šai brīnišķīgajā misijā. Mūs Dievs ir aicinājis būt blakus šādiem cilvēkiem.