Apmācības audžuģimenēm un adoptētājiem

Atbalsta centrs TILTS ir atklāts un aktīvi uzsācis savu darbību un KETBA apmācība ir oficiāli apstiprināta par audžuģimeņu un adoptētāju apmācību, lai iegūtu audžuģimenes statusu. Jau no 2019. gada 1. janvāra arī potenciālajiem adoptētājiem jāiziet apmācības, kas, mūsuprāt, ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai varētu adoptēt bērnu, kurš ir piedzīvojis emocionālu traumu.

Pirmās jauno audžuģimeņu un adoptētāju apmācības sākās jau 12.janvārī Atbalsta centrs TILTS telpās. Varbūt arī tu esi gatavs kļūt par audžuģimeni vai adoptētāju? 🙂 Apmācības, manuprāt, ir labākais veids kā to noskaidrot, jo tās dod pamatu informētam un izvērtam lēmumam. Nākamās Atbalsta centra TILTS apmācības sāksies 30.martā. Piesakies rakstot vai zvani 29130210!

Nav jābūt padzīvojušam pārim, kuru bērni ir jau izauguši, lai kļūtu par audžuģimeni. Audžuģimene var būt arī jauni cilvēki un audžuvecāks var būt arī bez otrās pusītes. Ikvienam ir vajadzīgs atbalsts – vai tu dzīvo viens vai esi precējies un ikvienu Dievs var aicināt šai brīnišķīgajā misijā. Mūs, kā Atbalsta centru TILTS, Dievs ir aicinājis būt blakus šādiem cilvēkiem.