Atbalsta centrs TILTS sāk darbu

Divi lieli notikumi gaidāmi pašā novembra sākumā – Alianses bāreņiem Atbalsta centra TILTS atvēršanas svētki 3.novembrī un Bāreņu svētdiena atzīmēšana Latvijas draudzēs 4.novembrī. 

Pie Atbalsta centra veidošanas strādājam jau vairākus mēnešus un 2.oktobrī Labklājības ministrija piešķīra oficiālu atbalsta centra statusu Alianses bāreņiem Atbalsta centram TILTS!

Tas nozīmē, ka Atbalsta centram ir pieejams valsts finansējums, lai sniegtu atbalstu un apmācību esošām un topošām audžuģimenēm un adoptētājiem.

Līdz ar to aicinām Jūs informēt ikvienu Jums zināmo adoptētāju un audžuģimeni par šāda atbalsta un apmācības pieejamību un iespēju to saņemt. Mūsu vēlme ir palīdzēt adoptētājiem un audžuģimenēm saņemt pietiekamu atbalstu un atbilstošu apmācību, lai galu galā no tā vislielākie ieguvēji būtu bērni, kuri nonāks tādās ģimenēs, kas izpratīs traumas ietekmi, būs zinoši kā palīdzēt šādiem bērniem un nekautrēsies lūgt palīdzību un atbalstu, kad tas ir nepieciešams.

Vēlamies uzaicināt ikvienu interesentu uz Alianses bāreņiem Atbalsta centra TILTS atklāšanas svētkiem 3.novembrī 16.00 Mārupes ielā 16 (2.stāvā). Atvēršanas svētkos būs iespēja uzzināt ko mēs piedāvājam, iegūt nelielu ieskatu mūsu piedāvātajā apmācībā un iepazīties ar mūsu jauko komandu. Atbalsta centra atklāšanas svētki būs kā Bāreņu svētdienas ieskaņas pasākums 🙂