Atbalsta grupas adoptētājiem

Kā vēsta āfrikāņu sakāmvārds “Ir vajadzīgs ciems, lai uzaudzinātu bērnu”. Īpaši tas attiecas uz adoptētiem bērniem. Dažās pašvaldībās ir pieejamas atbalsta grupas audžuģimenēm, bet, cik mums zināms, nav nekāda organizēta regulāra atbalsta adoptētājiem.
Alianse bāreņiem uzsāk trīa atbalsta grupas, kas paredzētas tieši adoptētājiem – Ogrē, Rīgā un Jelgavā. Atbalsta grupas būs vieta, kur adoptētāji var uzdot savus jautājumus, pārrunāt aktualitātes, mācīties viens no otra un pieaicinātajiem speciālistiem, kā arī saņemt emocionālu un garīgu atbalstu un iedrošinājumu.
Atbalsta grupa tiksies reizi mēnesī darba dienas vakarā uz divām stundām. Saturu veidos paši grupas dalībnieki – izejot no aktuālitātēm un tā brīža vajadzībām. Grupā varēs piedalīties gan esošie, gan topošie adoptētāji. Ja aizbildņi un audžuģimenes redzēs šo grupu kā noderīgu arī sev, tad piedalīšanās netiks liegta nevienam.
Dalība grupā būs bez maksas. Ja jums ir interese par dalību vai zināt kādu, kam tas varētu būt noderīgi, tad droši rakstiet mums vai zvaniet 29130210.
Vairāk par konkrētiem grupu tikšanās laikiem variet uzzināt šeit.